Me too? Kdepak, Češky prasata milují!

Už několik měsíců trpí Amerika aférou Me too. Sexuální obtěžování ze strany producentů i hereckých kolegů dosud oznámily desítky celebrit. Rozšíří se hon na chlípníky i do Česka? Asi ne a i kdyby, Češky prasata milují.

Video servery teď rychle plní filmový příběh o tom, že i skutečné prase, když se dobře vycvičí a drží zkrátka, může se svou paničkou dobře vycházet. To je skvělá zpráva, stejně jako to, že pokud už se čuník z vodítka utrhne, nemusí ještě nutně skončit na pekáči.

"Myslela jsem, že už ho nikdy neuvidím. Nakonec jsem se s ním ale opět shledala a přitiskla ho do náruče. Byl sice trošku od bláta, ale to mi vůbec nevadilo," svěřila se mladá dívenka, jejíž vepřík se před časem ztratil v jednom z pražských parků.

Jak tedy postupovat, když se vám prasátko vydá na potulku a nechcete riskovat, že z něj zůstane pouze obojek? Sledujte dobrý zprávy. Uvidíte, že svět není tak zkažený, jak se na první pohled může zdát.

další články

Místo doučování mu raději roztrhali učebnici

Svět je plný příběhů o tom, že i lidé, kteří ve škole nikdy nevynikali, dokázali v dospělosti velké věci. Možná se tím nechala inspirovat pětice chlapíků, kteří v jednom z pražských parků zaskočili malého školáka a roztrhali mu učebnici.

Zametáte ulici? Buďte rádi

Máte pocit, že vám ujel vlak, že jste promeškali všechny skvělé příležitosti a že jste beznadějní smolaři? Nezoufejte, i vás může potkat stejné štěstí, jako zametače chodníků z Olomouce.

Vnuk poslal babičku do nebe. Našla ráj?

Ve věži staré pražské rozhledny vyvrcholil minulý týden život devětašedesátileté seniorky z obce Návojná. Se zavázanými očima ji tam vytáhl vlastní vnuk.

Tesla má konkurenci. Dobrodruzi pošlou kolem Země dodávku

Fanoušky kosmonautiky nadchnul na začátku února bláznivý Elon Musk, když vystřelil do vesmíru elektromobil Tesla. Možná stejně šílený kousek teď chystají podniknout i šumperští hudebníci ze skupiny O5 a Radeček.