Místo doučování mu raději roztrhali učebnici

Svět je plný příběhů o tom, že i lidé, kteří ve škole nikdy nevynikali, dokázali v dospělosti velké věci. Možná se tím nechala inspirovat pětice chlapíků, kteří v jednom z pražských parků zaskočili malého školáka a roztrhali mu učebnici. A ačkoli se to na první pohled nezdá, nic lepšího mu zřejmě udělat nemohli.

"Přišlo nám to jako docela dobrej nápad. Ten chlapec měl očividně depresi. Myslím ale, že teď už se nebude školou trápit a bude mu líp," popsal motiv činu jeden z mužů, kteří v parku žáka překvapili.

Podle očitých svědků muži roztrhali sedmákovi učebnici matematiky. Na místě z ní udělali vlaštovky, které pak rozházeli po okolí. "Uklizeno bylo během chvilky. Zvláštní bylo, že si u toho řádění všichni prozpěvovali. To bych chtěl taky," vypověděl jeden z pracovníků úklidových služeb, který má čistotu parku a přilehlého okolí na starosti.

Jak incident dopadl, z jakého důvodu se školák k trhání učebnice přidal a proč je to nakonec příběh se šťastným koncem? Sledujte dobrý zprávy.

další články

Zametáte ulici? Buďte rádi

Máte pocit, že vám ujel vlak, že jste promeškali všechny skvělé příležitosti a že jste beznadějní smolaři? Nezoufejte, i vás může potkat stejné štěstí, jako zametače chodníků z Olomouce.

Vnuk poslal babičku do nebe. Našla ráj?

Ve věži staré pražské rozhledny vyvrcholil minulý týden život devětašedesátileté seniorky z obce Návojná. Se zavázanými očima ji tam vytáhl vlastní vnuk.

Tesla má konkurenci. Dobrodruzi pošlou kolem Země dodávku

Fanoušky kosmonautiky nadchnul na začátku února bláznivý Elon Musk, když vystřelil do vesmíru elektromobil Tesla. Možná stejně šílený kousek teď chystají podniknout i šumperští hudebníci ze skupiny O5 a Radeček.

Me too? Kdepak, Češky prasata milují!

ž několik měsíců trpí Amerika aférou Me too. Sexuální obtěžování ze strany producentů i hereckých kolegů dosud oznámily desítky celebrit. Rozšíří se hon na chlípníky i do Česka?