Vnuk poslal babičku do nebe. Našla ráj?

Ve věži staré pražské rozhledny vyvrcholil minulý týden život devětašedesátileté seniorky z obce Návojná. Se zavázanými očima ji tam vytáhl vlastní vnuk. Šátek ženě sundal z obličeje až poté, co babičku dovedl na vrchol mohutné stavby.

Naštěstí si žena z výstupu na věž neodnesla traumatizující zážitek, ale pocit navýsost příjemný. Mladík ji totiž doprovodil na místo, kde v mládí prožila krásné chvíle. "Při cestě do schodů jsem málem zakopla o zatoulané prasátko. Asi mi přineslo štěstí, protože výlet sem byl jedním z nejkrásnějších zážitků v životě," prozradila nadšená seniorka.

Pokud toužíte poznat, kde žena cestu do vlastní minulosti podnikla, musíte navštívit dobrý zprávy. Možná jste rozhlednu také navštívili s podobně slastným pocitem.

další články

Tesla má konkurenci. Dobrodruzi pošlou kolem Země dodávku

Fanoušky kosmonautiky nadchnul na začátku února bláznivý Elon Musk, když vystřelil do vesmíru elektromobil Tesla. Možná stejně šílený kousek teď chystají podniknout i šumperští hudebníci ze skupiny O5 a Radeček.

Me too? Kdepak, Češky prasata milují!

ž několik měsíců trpí Amerika aférou Me too. Sexuální obtěžování ze strany producentů i hereckých kolegů dosud oznámily desítky celebrit. Rozšíří se hon na chlípníky i do Česka?

Místo doučování mu raději roztrhali učebnici

Svět je plný příběhů o tom, že i lidé, kteří ve škole nikdy nevynikali, dokázali v dospělosti velké věci. Možná se tím nechala inspirovat pětice chlapíků, kteří v jednom z pražských parků zaskočili malého školáka a roztrhali mu učebnici.

Zametáte ulici? Buďte rádi

Máte pocit, že vám ujel vlak, že jste promeškali všechny skvělé příležitosti a že jste beznadějní smolaři? Nezoufejte, i vás může potkat stejné štěstí, jako zametače chodníků z Olomouce.