Zametáte ulici? Buďte rádi

Máte pocit, že vám ujel vlak, že jste promeškali všechny skvělé příležitosti a že jste beznadějní smolaři? Nezoufejte, i vás může potkat stejné štěstí, jako zametače chodníků z Olomouce. Ten během jediného dne vyměnil násadu od koštěte za mikrofon.

"Když u mě zastavilo auto a chlapi uvnitř mi nabídli, ať s nima jdu nazpívat společnou píseň, myslel jsem si, že je to vtip. Ale ne, před pár dny nám vyšel první společnej singl," popsal svoje osudové setkání talentovaný muzikant.

Štěstí se na mladíka v oranžové vestě s koštětem usmálo nedaleko centra hlavního města. A shodou okolností blízko místa, kde se před časem mladá dívka nedobrovolně rozešla se svým přítelem, ačkoli to bylo pěkné prase. Jak spolu oba příběhy souvisí, sleduje na dobrých zprávách.

Nadaný zpěvák má teď našlápnuto k velké kariéře a přiznává, že k původní profesi se už zřejmě nikdy nevrátí. Jeho poslední štací byl prý úklid trávníku od papírových vlaštovek.

další články

Vnuk poslal babičku do nebe. Našla ráj?

Ve věži staré pražské rozhledny vyvrcholil minulý týden život devětašedesátileté seniorky z obce Návojná. Se zavázanými očima ji tam vytáhl vlastní vnuk.

Tesla má konkurenci. Dobrodruzi pošlou kolem Země dodávku

Fanoušky kosmonautiky nadchnul na začátku února bláznivý Elon Musk, když vystřelil do vesmíru elektromobil Tesla. Možná stejně šílený kousek teď chystají podniknout i šumperští hudebníci ze skupiny O5 a Radeček.

Me too? Kdepak, Češky prasata milují!

ž několik měsíců trpí Amerika aférou Me too. Sexuální obtěžování ze strany producentů i hereckých kolegů dosud oznámily desítky celebrit. Rozšíří se hon na chlípníky i do Česka?

Místo doučování mu raději roztrhali učebnici

Svět je plný příběhů o tom, že i lidé, kteří ve škole nikdy nevynikali, dokázali v dospělosti velké věci. Možná se tím nechala inspirovat pětice chlapíků, kteří v jednom z pražských parků zaskočili malého školáka a roztrhali mu učebnici.